כלות מאוקראינה

בחורות אמיתיות יפות מאוקראינה לקשר רציני ונישואין !!!

יש גברים הבוחרים להמשיך לחלום ויש גברים שכבר הגשימו את חלומם והתחתנו עם כלה מאוקראינה, ומה איתך?

כלה מאוקראינה

מחפש בחורה יפה לקשר רציני?

רוצה שקט בחיים לצד בחורה צעירה ממך?

נמאס לך מפגישות סרק עם הבחורות המקומיות?

מחפש אהבה אמיתית ולא מלחמה?

אתה תודה לנו כל החיים !!!

קשר אישי: רמי - 054-6201417

הכרויות, השיטה האמריקאית

הכרויות עם בנות מזרח אירופה , אוקראינה רוסיה נפוצה בכל העולם המערבי והתגברה במהלך העשור האחרון עם הקמתם של אלפי משרדי הכרויות במדינות מזרח אירופה אוקראינה, רוסיה, מולדובה, לטביה, בלרוס ואף קזחסטאן המקושרות ברובם עם סוכנויות אמריקאיות ומקצתם עם משרדים אירופיים וישראליים.

כלה מאוקראינה

משרדי הכרויות
אמריקאים רבים שהתחתנו עם בנות מאוקראינה ורוסיה נוהגים לפתוח משרד מקומי המנוהל ע''י משפחת האישה ותפקידו למצוא בנות בעזרת פרסום בעיתונות המקומית ולתת תמיכה מול הגברים ובמקביל מקימים אתר אינטרנט עם תמונות הבחורות, מפרסמים באינטרנט או בעיתונות האמריקאית כשהם בעצמם מהווים דוגמה לנישואין עם בחורהאוקראינה ומוצאים גברים אמריקאיים מקומיים פנויים גרושים ורווקים המעוניינים להתכתב עם הבחורות ואף לנסוע להכרות באוקראינה ורוסיה.

שיטה נוספת ומתקדמת יותר היא לפתוח אתר אינטרנט ולאגד בתוכו משרדי הכרויות מקומיים בכל מזרח אירופה, רוסיה, אוקראינה, בלרוס, לטביה ומולדובה האחראים למציאת הבנות ולמעשה מייצגים את המשרד הראשי הנמצא באמריקה ואחראי על מציאת הגברים, המשרד הראשי מתחלק עם המשרדים המקומיים ברווח היחסי המשולם ע''י הגברים בהתכתבויות עם הבחורות הן באי מיילים והן בשיחות צ'אט עם הבחורות.

אתרי היכרויות
כדי להיות מנוי באתרי ההיכרויות עליך להירשם ולאמת את הרישום, בשלב זה תוכל לראות את קטלוג התמונות בלבד, במידה ואתה מעוניין להתכתב עם הבחורות עליך לרכוש מנוי שבאמצעותו תקבל תיבת דואר פנימית באתר ואפשרות לשלוח מכתבים לבחורות וכן לנהל שיחות צ'אט בהתאם לסוג המנוי שברשותך.

הקשר תמיד יעשה דרך אתר האינטרנט ולעולם לא באופן אישי מול הבחורה, יש איסור מוחלט לחשוף פרטים אישים הן במיילים והן בצ'אט, במידה ותרצה.

שיטות ההכרות
משרדי ההכרות האמריקאיים מבוססים על הכרות באמצעות מכתבים ואי מיילים הנשלחים למשרדים, מתורגמים לרוסית ונמסרים לבנות לתשובה ומקצתם באמצעות צ'אט און ליין (לא וידאו צ'אט) עם המשרדים המקומיים באוקראינה ורוסיה.

אחת לשנה או שנתיים מתארגנת קבוצה גדולה של גברים אמריקאים היוצאים לסיור הכרות ולהכרת הבנות בעיר מגוריהן.

אי מייל
האמריקאיים אוהבים להתכתב, הם מסוגלים להתכתב עם בחורות במשך שנים עד שיגיעו להחלטה לפגוש אותן ואם בכלל, מייל ממוצע שנשלח הינו מושקע מבחינת התוכן והן באורך המכתב ויכול להגיע לכמה דפים שלמים הבחורות מקבלות את המיילים מהמשרד המקומי הדואג לתרגם אותם לרוסית ואת תשובתן הוא מתרגם שוב לאנגלית ושולח לתיבת המייל של הגבר באתר האינטרנט.

שיחות צ'אט
במעט מאד אתרי הכרויות קיימת אפשרות לצ'אט (כתיבה בלבד) מגמה שהתגברה בשנים האחרונות, גבר המנוי בתשלום מוצג במצב און ליין ועם ההתחברות לאתר יכול לנהל שיחות צ'אט עם בחורות הנמצאות גם הן במצב "און ליין", אפשרות לצ'אט קיימת רק עם בחורות היודעות אנגלית או הנעזרות במתורגמנית בזמן אמת.

נסיעת הכרות
אחת לשנה בתקופת הקיץ משרדי ההכרויות האמריקאיים נוהגים לארגן מספר קבוצות המונות כ20-30 גברים לנסיעת הכרות עם הבחורות, במהלך הנסיעה ישוכנו הגברים במלון מפואר, יזכו לסיורים בערים השונות עם בחורות שיצטרפו אליהם וכן ומסיבות יזומות עם הבחורות בערים שונות.

הפגישות נערכות לרוב בערים הגדולות באוקראינה ורוסיה במלון מרכזי שלשם מוזמנות מאות בחורות מכל המשרדים המקומיים והכפרים שמסביב בהסעה מאורגנת וממומנת על ידי המשרדים האמריקאיים כולל כיבוד קל ואפשרות להתערבב עם הגברים ולהרגיש טעם חו''ל.

למסיבות ההכרות האלו מוזמנות כ 300-500 בחורות בגילאי 18-25 כדי "להתערבב" עם כ 20-40 גברים אמריקאיים בני 40-60 שהגיעו להכיר.

חתונה
שבמהלכם יצטרך להחליט אם להתחתן או להחזיר אותה הביתה, תהליך זה לוקח כ6-8 חודשים ומבטיח לזוג תקופת התאקלמות סבירה לביסוס את הקשר לפני החתונה (Fiancee Visa) גבר אמריקאי המעוניין להתחתן עם בחורה ממזרח אירופה יכול להזמין אותה לשלשה חודשים.

תהליך זה לוקח כ6-8 חודשים ומבטיח לזוג תקופת התאקלמות סבירה לביסוס את הקשר לפני החתונה.

הגבר האמריקאי
בחור ממוצע גרוש בגילאי 40-60 שמן, בעל מקצוע חופשי, יקדיש את מירב זמנו בכתיבת מכתבים לבחורות, יעדיף בחורה בוגרת (10 שנים הפרש גילאים) יצטרף לנסיעת הכרות לאחר הכרות מעמיקה עם מספר בנות ולא בחופזה, יגיע לפגישות לבוש ונקי כמו שצריך עם פרחים ושוקולד.Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved! כלות מאוקראינה